Titles you rated
Cast AwayRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5