Titles you rated
The OutlawsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Children of MenRated ★ 3.5
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 3.0- Beetle DriveRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0