Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.0
PredatorsRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
AliensRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 2.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
Pokémon the Movie: Destiny DeoxysRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0