Titles you rated
TenetRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 1.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.5
Big BrotherRated ★ 3.0
RampageRated ★ 3.5
Horror StoriesRated ★ 0.5
InsanitariumRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Starship Troopers 3: MarauderRated ★ 2.5
Shin GodzillaRated ★ 0.5
The Darkest HourRated ★ 3.5