Movies
Ratings
1553
The HandmaidenRated ★ 1.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
HimizuRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The GrandmasterRated ★ 3.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 2.0
The HangoverRated ★ 0.5
Sex and the CityRated ★ 2.5
BatmanRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 2.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 2.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 1.5
My New Sassy GirlRated ★ 1.0
FantasiaRated ★ 3.0
Still LifeRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 3.0