Titles you rated
TenetRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
LifeRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Equalizer 3Rated ★ 4.0