Movies
Ratings
368
OldboyRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.0
Wings of DesireRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
The Salt of the EarthRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Bicycle ThievesRated ★ 2.5
Betty BlueRated ★ 4.0
Battleship PotemkinRated ★ 2.0
NosferatuRated ★ 2.5
12 Angry MenRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5