Movies
Ratings
222
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
Fermat's RoomRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0
Central StationRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5