Movies
Ratings
29
Begin AgainRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Upside DownRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0