Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
The AnchorRated ★ 3.5
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 2.0
MorbiusRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.5