Titles you rated
Dumb and DumberRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
WantedRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.5