Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Forbidden QuestRated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 4.0