Movies
Ratings
125
HarmonyRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
ColorfulRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
The SmurfsRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0