Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
FocusRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.5
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 5.0
BambiRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.0