Titles you rated
QuickRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 1.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 2.0
Radio StarRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 1.5
SerenaRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 1.5
CubeRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 0.5
DittoRated ★ 3.0
The RockRated ★ 2.0
Transporter 3Rated ★ 1.5