Movies
Ratings
20 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
 The AvengersRated ★ 4.0 The AvengersRated ★ 4.0
 The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0 The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
 SunnyRated ★ 4.0 SunnyRated ★ 4.0
 MasqueradeRated ★ 4.0 MasqueradeRated ★ 4.0
 3 IdiotsRated ★ 5.0 3 IdiotsRated ★ 5.0
 Music and LyricsRated ★ 3.0 Music and LyricsRated ★ 3.0
 Iron ManRated ★ 4.0 Iron ManRated ★ 4.0
 Iron Man 3Rated ★ 5.0 Iron Man 3Rated ★ 5.0
 Iron Man 2Rated ★ 4.0 Iron Man 2Rated ★ 4.0
 The Man from NowhereRated ★ 4.0 The Man from NowhereRated ★ 4.0
 Love ActuallyRated ★ 5.0 Love ActuallyRated ★ 5.0
 Fantastic FourRated ★ 4.0 Fantastic FourRated ★ 4.0
 WantedRated ★ 4.0 WantedRated ★ 4.0
 The NotebookRated ★ 4.0 The NotebookRated ★ 4.0
 If OnlyRated ★ 5.0 If OnlyRated ★ 5.0
 TitanicRated ★ 4.0 TitanicRated ★ 4.0
 The Dark KnightRated ★ 4.0 The Dark KnightRated ★ 4.0
 X-MenRated ★ 4.0 X-MenRated ★ 4.0
 ArahanRated ★ 3.0 ArahanRated ★ 3.0