Movies
Ratings
494
Ocean's EightRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 3.5- The CureRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 3.0
The MissionRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.5
SunshineRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 3.5
Only YesterdayRated ★ 3.5