Titles you rated
The Divine MoveRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0