Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0