Movies
Ratings
20
School of RockRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 5.0
Final Destination 5Rated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0