Titles you rated
WALL-ERated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 4.0
Our School E.TRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Lethal Weapon 4Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 3.5
Cats & DogsRated ★ 3.5
Final Destination 5Rated ★ 4.0
The Invention of LyingRated ★ 3.0
Red Riding HoodRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.5