Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 1.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0