Movies
Ratings
313
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
On the BeachRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Spy GameRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 2.5
11 A.M.Rated ★ 2.0
The Righteous ThiefRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 3.0