Titles you rated
PushRated ★ 3.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0