Titles you rated
SicarioRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0