Movies
Ratings
48
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Home Alone 4Rated ★ 2.0
Hot Young BloodsRated ★ 1.0
Small Town RivalsRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
HopeRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0