Titles you rated
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.0
The Princess and the PilotRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0