Titles you rated
Secret SunshineRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0