Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Working GirlRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Who's That GirlRated ★ 4.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0- A Little PrincessRated ★ 3.5
PleasantvilleRated ★ 3.5
Tale of TalesRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 1.5
Starship TroopersRated ★ 2.0
AliensRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
TronRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0