Movies
Ratings
148
The Battleship IslandRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.5
DunkirkRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 1.5
Ben-HurRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
MasterRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0