Movies
Ratings
843
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
MartyrsRated ★ 0.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 0.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Meg 2: The TrenchRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5