Movies
Ratings
32
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 5.0
1408Rated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.5- Fighter In The WindRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.5
U-571Rated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0