Movies
Ratings
157 Cast AwayRated ★ 4.0 Cast AwayRated ★ 4.0
 The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5 The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
 The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0 The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
 Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5 Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
 SpectreRated ★ 4.5 SpectreRated ★ 4.5
 Top GunRated ★ 4.0 Top GunRated ★ 4.0
 TroyRated ★ 4.5 TroyRated ★ 4.5
 Casino RoyaleRated ★ 4.0 Casino RoyaleRated ★ 4.0
 1917Rated ★ 4.5 1917Rated ★ 4.5
 RisenRated ★ 4.5 RisenRated ★ 4.5
 Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0 Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
 Batman BeginsRated ★ 5.0 Batman BeginsRated ★ 5.0
 ParasiteRated ★ 4.5 ParasiteRated ★ 4.5
 The Passion of the ChristRated ★ 5.0 The Passion of the ChristRated ★ 5.0
 VenomRated ★ 4.5 VenomRated ★ 4.5