Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 3.0
OasisRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0