Titles you rated
Death BellRated ★ 1.5
The WolverineRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.5
A MillionRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 1.5
Resident EvilRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 5.0