Movies
Ratings
113
As OneRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 5.0