Movies
Ratings
152
MoneyballRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
DunkirkRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0