Movies
Ratings
354
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.5
Mulholland DriveRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5