Titles you rated
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
No Longer HeroineRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 2.0
Loving VincentRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 0.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5