Movies
Ratings
158
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
TakersRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0