Movies
Ratings
31
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0