Movies
Ratings
35
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0