Movies
Ratings
644
Space SweepersRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The Princess SwitchRated ★ 2.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.5
ShameRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
RocketmanRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0