Titles you rated
OldboyRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Steel Cold WinterRated ★ 1.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
OshinRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0