Movies
Ratings
128
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
AdoreRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
The Killing FieldsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0