Movies
Ratings
36
The Front LineRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Battle of the WarriorsRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0