Movies
Ratings
39
Forever the MomentRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0