Titles you rated
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
BambiRated ★ 5.0
TangledRated ★ 1.0
OnceRated ★ 4.0
Reign Over MeRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 5.0
MulanRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0- AliveRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0