Movies
Ratings
229
ExitRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
YoungjuRated ★ 3.0
A Dog's JourneyRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.0
Drowning LoveRated ★ 2.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
20th Century GirlRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5