Titles you rated
Real SteelRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
FelonRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 5.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Death SentenceRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0